Kuruluş : 05.01.1996
Ticaret Sicil No : 14487
Levha Kayıt No : G0864NYZP     Vergi Dairesi : Pamukkale     Vergi No : 24739603554
TEL : +90 (258) 261 62 33     FAX : +90 (258) 261 62 30
Lise-1 Caddesi, Kuşpınar Mah. Birlikevler Sitesi No:37/A Denizli - GSM NO: 0530 975 68 12 / 0533 583 39 64 / 0532 434 37 44
HAKKIMIZDA

TAŞ-KAR Sigorta Acenteliğimiz,

1996 yılında Denizli’de kuruldu. İlk kurulduğunda ”Himmet Taştan Kardaşlar sigorta acenteliği” adıyla Genel Sigorta A.Ş.nin Denizli Kurumsal acenteliği olarak faaliyete başladı. Daha sonra  YAPIKREDİ SİGORTA A.Ş’nin yetkili acentesi olarak hizmetine devam eden Taş-Kar Sigorta, 6.cı senesinde “Commersiel Ünion Sigorta A.Ş.” ninde acenteliklerini yaparak devam etmiştir. Daha sonra isim tescilimiz TAŞ-KAR SİGORTA ACENTELİĞİ olarak yeniden tasdiklenmiştir.

İlk önceleri kurumsal ve endüstriyel sigorta ihtiyaçlarına hizmet verebilmek için çalışan acentemiz, daha sonra geniş bir yelpazede, bireysel ve sorumluluk sigortalarını da bünyesinde yapmaya başlamıştır. Kurumsal sigortanın Türkiye’den çekilmesi neticesinde şuanda,  “MAPFRE SİGORTA A.Ş” ve “ALLİANZ SİGORTA A.Ş” yetkili acentesi olarak faaliyetine devam etmektedir.

TAŞ-KAR SİGORTA ACENTELİĞİMİZ KAPSADIĞIMIZ SİGORTA HİZMETLERİ;

Konut Sigortası

Kaza

Kar Kaybı

Grev

İş Yeri Sigortası

Zorunlu Koltuk

Ticari

Lokavt, kötüniyetli hareetler

Zorunlu Deprem (Dask) Sigortası

Mühendislik

Endüstriyel Risk (Makine kırılması, Elektronik Cihaz)

Terör

Trafik Sigortası

Sorumluluk Sigortası

Hırsızlık

Cam Kırılması

Kasko

Para Nakli Sigortaları

Değer Kaybı Sigortaları

Nakliyat

Sektörün rekabet ortamı içinde müşterilerine mümkün olan en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlayan TAŞ-KAR Sigorta, standart sigorta hizmetlerinin yanı sıra risk mühendisliği, inceleme - araştırma birimleri çalışmalarına da aracılık yaparak müşterilerine destek amaçlı hizmet sunmaktadır.

Gelişmiş ülkelerle birlikte, Türkiye’de ön plana çıkan hizmet sektörü önümüzdeki dönemde de daha da hızlanarak bugünden daha önemli bir konuma gelecektir. Yıllarca sunduğu üstün kaliteli hizmeti değişime ayak uydurarak önümüzdeki yıllarda daha da ileri boyutlara taşıyacak olan TAŞ-KAR Sigorta, siz değerli müşterilerimizin doğabilecek yeni ihtiyaçlarını ve risklerini de karşılayacak poliçelerle sektördeki yerini daha da sağlamlaştıracaktır.

 

 

 

DUYURULAR